Zajęcia "Koralikowy zawrót głowy"

Co u nas słychać

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA,małe zmiany! Od nowego roku szkolego 2021/2022 chętnych do oberzenia naszych  prac i poczynań zapraszamy do zakładki "Kącik zainteresowań" ;-)

czerwiec 2021

Ostatnie zajęcia koralikowe w tym roku już za nami! Mamy nadzieję, że będziecie miło wspomnać wspólnie spedzony czas i przynajmniej z częścią z Was zobaczymy się na rok! Bezpiecznych i spokojnych wakacji! ;-)

maj 2021

Już niedługo Dzień Mamy. W związku z tym, jakże ważnym dla nas świętem, stworzyliśmy dla naszych mam piękne tulipany. W trakcie towarzyszących temu prac powstało wiele innych równie barwnych i oryginalnych dzieł. Sami zobaczcie ;-)

marzec 2021

W ostatnich tygodniach, podczas zajęć „koralikowy zawrót głowy” udało się nam stworzyć nowe, ciekawe i coraz bardziej skomplikowane wzory jak np. łapacze snów czy zwierzątka 3D. Rozpoczęliśmy również produkcję wielkanocnych zawieszek i dekoracji.

Mamy nadzieję, że po świętach będziemy mogli wrócić do tworzenia, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszych prac!

luty 2021

„Koralikowy zawrót głowy” powrócił ;-), a wraz z zajęciami nowe pomysły, masa kolorów, ogrom zapału i chęci do tworzenia.

Zapraszamy do obejrzenia małej fotorelacji z naszych zajęć i sprawdzenia, co nowego u nas słychać.

październik 2020

"Koralikowy zawrót głowy" to tytuł zajęć dedykowanych uczniom klasy drugiej i trzeciej SP. W ramach zajęć prowadzone są warsztaty artystyczno-techniczne wykorzystujące technikę tworzenia dekoracji oraz małych przedmiotów użytkowych z wykorzystaniem koralików do zaprasowywania.

Na pierwszych zajęciach uczniowie zapoznali się ze sposobem tworzenia małych dekoracji i stworzyli swoje pierwsze dzieła.

Małą fotorelację znajdą Państwo poniżej.