"Koralikowy zawrót głowy" klasy 1-3

Maj 2023

Kilka naszych nowości

Luty 2023

Dawno nas tu nie było, co nie znaczy, że przestaliśmy układać. Wręcz przeciwnie, układamy w każdy poniedziałek. Zadziwiając nowymi pomysłami i kreatywnością. Oto kilka naszych prac.

Czerwiec 2022

Wakacje za pasem, ale nasz koralikowy zawrót głowy trwa do końca w najlepsze, a chętnych na zajęcia jest jak zawsze ogrom, co bardzo nas cieszy. Popatrzcie, jakie piękne nowości stworzyli nasi pracusie podczas ostatnich zajęć w tym roku szkolnym.

Kwieciń 2022

Wiosna i Wielkanoc zerkająca nieśmiało zza rogu pojawia się już w pracach. Tym samym, powstają nowe wzory, które u części uczniów są coraz większe i bardziej skomplikowane niż na początku! Tak trzymać!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Luty 2022

Przedstawiamy nowości wykonane przez uczniów. Prace jak zwykle kolorowe, pełne zaangażowania i - co warto podkreślić - wiele z nich jest tworzonych bez korzystania ze wzorów. Uczniowie potrafią wykonać coraz więcej prac wykorzystując własną wyobraźnię. Miło też jest nam słyszeć, że coraz wielu uczestników zajęć wkręciło się na tyle w „kolorowy świat koralików”, że układają własne prace w domach - tak trzymać, zdolniachy! :-)

Grudzień 2021

Małe świateczne przygotowania.

Październik 2021

Witajcie po wakacyjnej przerwie. Zajęcia koralikowe już wystartowały! Uczniowie z niezmiennie dużym zainteresowaniem i wielką kreatywnością stworzyli swoje pierwsze mini dzieła.

W tym roku formuła zajęć została zmieniona- tak, aby udział w warsztatach mogła wziąć większa liczba uczniów klas 1-3!