Aktualności i wydarzenia

Znamy już wyniki międzyklasowego konkursu z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, który odbył się w naszej szkole.

Pierwsze miejsce należy do Uczniów klasy 5, którzy przygotowali projekt plastyczny do wylosowanego idiomu angielskiego: 'Don't judge a book by its cover' (czyli 'Pozory mylą'/ 'Nie oceniaj książki po okładce'). Praca jest pełna humoru i elementów zaskoczenia - Brawo!

Drugie miejsce zdobyli Uczniowie klasy 4, którzy wykonali plakat do przysłowia: 'The grass is always greener on the other side of the fence' (czyli 'Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma'), a trzecie miejsce należy do klasy 3, która zaprezentowała pracę plastyczną ilustrującą przysłowie: 'Too many cooks spoil the broth' (Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść').

Dwa wyróżnienia w kategorii 'Wiersz-rymowanka o krajach Europy' otrzymały: Aleksandra Matusiak z klasy 3 oraz Anastasiia Vlasiuk z klasy 6.

Organizator mgr A. Krasucka