Aktualności i wydarzenia

25 kwietnia w naszej szkole miał miejsce konkurs TALENT SHOW.

W wydarzeniu wzięło udział 30 uczestników z klas 1-8. Pokazali nam swoje niezwykłe talenty i zainteresowania. Mogliśmy podziwiać występy z różnych dziedzin, m.in. tańca, śpiewu, recytacji wierszy, gry na instrumentach, rysunku oraz pokazy sportowe np. karate.

 Szkolne Jury miało niezwykle trudne zadanie wyłonić wygranych i po długiej dyskusji wybrało najlepszych artystów. I tak w kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce zajęła Daria Stachowicz (gra na flecie), drugie miejsce Wiktoria Sus (recytacja wiersza), a miejsce trzecie przypadło duetowi w składzie Olaf Breulich i Michał Cieślak (śpiew).

W kategorii klas 4-8 pierwsze miejsce zajęła Jagoda Osierda, która oczarowała Jury smym głosem. Drugie miejsce zajął Maksymilian Hura, wraz z partnerką (taniec towarzyski), a trzecie miejsce na podium należało do Wiktorii Wiercigroch (gra na keyboardzie).

Wyróżnienia otrzymali: Vera Kasabutskaya (rysunek) oraz Fabian Klimca-Janca (pokaz sportowy).

Nagrodę publiczności, czyli społeczności uczniowskiej, otrzymali, w postaci najliczniejszych głosów, Maksymilian Hura wraz z partnerką (taniec towarzyski).

Wszystkim uczestnikom i wygranym dziękujemy za wspaniałe występy i gratulujemy odwagi!