Aktualności i wydarzenia

Za nami kolejne zadanie. Tym razem klasy 1-3 w dniach 14 i 15 marca 2023r. odwiedziły ciekawą wystawę w Punkcie 11 przy ul. 11 Listopada 24 - EkoEsperymentarium. Zaprezentowano na niej sposoby na to, w jaki sposób możemy być „eko” w swoim domu.

W miłej, zabawowej atmosferze dzieci odkrywały kolejne ciekawostki z zakresu ekologii m.in. jak korzystać z urządzeń elektrycznych, aby zużyć mniej prądu. Własnoręcznie mogły segregować śmieci. Dużą ciekawostką było komponowanie posiłków ze składników, które maja najmniejszy ślad węglowy. Po godzinie świetnej zabawy wszyscy wrócili do szkoły wyposażeni w nowe umiejętności i większą świadomość dotycząca konieczności bycia bardziej "eko".

#bielskobialachroniklimat #ceebielsko #wybbieramczystemiasto #wekozgodzie #laboratoriaprzysłości

Zachęcamy do polubienia fanpagów:

facebook ekosynteza (klik)

instagram ekosynteza (klik)