Aktualności i wydarzenia

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła bierze udział w projekcie: „Aniołkowe Granie”. Projekt powstał we Wrocławiu. Jego głównym celem jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród społeczności szkolnej i rodziców. Patronat honorowy nad projektem objął Prezydent Miasta Bielska- Białej Pan Jarosław Klimaszewski. Koordynatorem projektu w mieście jest Pani Ewa Łukawska dyrektor Przedszkola nr 39 w Bielsku- Białej.

Szkoła Podstawowa nr 22 w tym roku wesprze Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą nr 1 w Bielsku- Białej. Już we wtorek 22.11.2022r. o godzinie 16.45 w sali 15 w szkole podstawowej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku- Białej, którzy przybliżą ideę pieczy zastępczej.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu. 

koordynator - mgr R. Kalemba