Aktualności i wydarzenia

Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do miejskiego konkursu: „Szanuj energię, chroń klimat”, który jest elementem wieloletniej kampanii ekologicznej- „ Bielsko- Biała chroni klimat”. W tym roku szkołę reprezentują klasy 1-3 i razem z Dżulką rozpoczną swojeeko- wędrówki już w najbliższych dniach.

Cel konkursu to przede wszystkim „kształtowanie świadomości na temat różnorodności biologicznej i potencjału przyrodniczo-krajobrazowego miasta Bielska-Białej oraz propagowanie postaw proekologicznych w lokalnym środowisku oświatowym”. Poniżej harmonogram działań:

Zapraszamy wszystkich do śledzenia na bieżąco relacji z wykonania zadań, które  będziemy zamieszczać na stronie szkoły.

A oto główna bohaterka- Dżulka, z którą wyruszamy do wykonania pierwszych jesiennych zadań 

 

koordynator akcji: mgr R.Kalemba