Dzień Kropki 2024

16 września br. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzień Kropki to święto kreatywności i rozwijania ukrytego potencjału, który czasem trzeba tylko odkryć. Uczniowie świętowali ten dzień na wiele sposobów. Założyliśmy ubrania „w kropki”, niektórym też wyrosły kropkowe piegi. Na lekcjach uczniowie obejrzeli film pt. „The Dot”, czyli „Kropka”, który powstał na podstawie książki Petera H. Reynoldsa, będącej inspiracją do organizacji tego święta. Następnie uczniowie rozmawiali o swoich talentach, wykonywali prace plastyczne z których powstały kropkowe dzieła sztuki 3D, a także przeczytali list od kropki i udali się na poszukiwanie jej małych koleżanek. Ten dzień pozostawił miłe wspomnienia i z pewnością powtórzymy go w przyszłym roku.

...

Opiekunowie mgr S.Łęgowik, mgr R.Kalemba, mgr K.Zawada