Pasowanie na ucznia 2023

13 października 2023 r. odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej połączone z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Tego dnia pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Podczas uroczystości uczniowie klasy trzeciej wraz z pierwszaczkami zaprezentowali krótki program artystyczny. Następnie w trakcie ślubowania pierwszaki obiecały być dobrymi uczniami, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu Pani Dyrektor Ewa Warzęcha pasowała każde dziecko na ucznia ogromnym symbolicznym ołówkiem, przemówił również Pan Dyrektor Krzysztof Kaczor.

Ceremonia dostarczyła pierwszoklasistom niezapomnianych przeżyć, rodzicom i zaproszonym gościom wielu wzruszeń, a nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów.

Najmłodszym uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów i wielu radosnych chwil w murach szkoły.