Witajcie w naszej bajce.....

Ostatnia wycieczka klas 1-3 do muzeum "Bajki Pana Kleksa" w Katowicach to niezwykłe połączenie zabawy i nauki, które gwarantowało świetnie spędzony czas.

Przybywając do magicznego świata "Bajki Pana Kleksa", uczniowie zostali powitani przez uśmiechniętych przewodników, którzy od samego początku wprowadzili ich w niezwykłą atmosferę. Zaczęli od wizyty w interaktywnym muzeum, gdzie mogli przyjrzeć się bliżej postaciom z ulubionych opowieści, takim jak Pan Kleks, Mateusz czy Adam Niezgódka. Podczas zwiedzania na każdym kroku uczniowie byli zachęcani do uczestnictwa w różnych zajęciach, które rozwijały ich wyobraźnię i kreatywność. Był również czas poświęcony na warsztaty, podczas których dzieci mogły samodzielnie tworzyć i eksperymentować. A na samym końcu chwila wytchnienia i zajadanie pizzy!