Wybraliśmy wzorowego dorosłego XXI wieku.

Wzorowy dorosły XXI wieku

Uczniowie klas 4 - 6 naszej szkoły wybrali wzorowego dorosłego XXI wieku, została nim ...

pani Patrycja Buk -  nauczycielka wychowania fizycznego.

W głosowaniu brało  udział 76 uczniów z klas 4 - 6. Najwięcej głosów otrzymała pani Patrycja Buk. Uczniowie uzasadnili swój wybór następująco:

"Pani Patrycja Buk jest nauczycielką wychowania fizycznego w naszej szkole. Uważamy, że jest wzorem dla wszystkich uczniów. Czujemy się przy niej bezpiecznie bo jest wyrozumiała i odpowiedzialna. Zawsze przychodzi do szkoły radosna i uśmiechnięta. Traktuje nas jak własne dzieci, troszczy się i opiekuje nami. Jest osobą kreatywna, organizuje dla nas ciekawe zajęcia sportowe i wycieczki, ma dla nas czas. Ocenia nas sprawiedliwie biorąc pod uwagę nasze możliwości. Zawsze służy nam pomocą."