Zadanie 6 w ramach projektu: ”Szanuj energię chroń klimat” - Zbiórka elektrośmieci

18 kwietnia tego roku w szkole odbyła się akcja zbierania elektrośmieci. Nasi uczniowie przynosili uszkodzone sprzęty agd, lokówki, suszarki, komputery, monitory i inne, o których w skrócie mówimy w szkole „te z kabelkami. Nie zabrakło także baterii. Każdy uczestnik akcji dostał maleńki upominek w postaci nasion roślin i doniczki do samodzielnego wysiewu. Do naszej akcji włączyli się także Dyrektor ZSO im S. Żeromskiego dr Krzysztof Kaczor, pracownicy szkoły i rodzice. Elektrośmieci odebrała nieodpłatnie firma SKY RECYCLING SYSTEM z Bielska-Białej. Akcja była bardzo udana. Na pewno powtórzymy ją w nowym roku szkolnym. Wszystkim uczestnikom raz jeszcze dziękujemy.

koordynator mgr R. Kalemba