VI Festiwal Książki

Kolejny raz uczniowie 5 klasy SP 22 wzięli udział w VI Festiwalu Książki i wrócili z Nagrodą Główną za Inscenizację Przedstawienia oraz  III miejsce w VI Festiwalu Książki.

W VI Festiwalu Książki organizowanym przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli"WOM", Akademię Techniczno Humanistyczną, Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką brało udział 8 zespołów ze szkół w Bielsku-Białej, Czechowicach, Janowicach i Bestwiny. Po uroczystym rozpoczęciu zaczęła się świetna zabawa: konkurencje sprawdzające wiedzę z literatury, umiejętności plastyczne, kreatywność, sprawność i szybkość, itd...

Aż przyszedł czas na prezentację naszego przedstawienia "Słowo słonia"

Bawiliśmy się świetnie i do szkoły wróciliśmy z dyplomami, nagrodami książkowymi i zaproszeniami na spektakle teatralne do Banialuki. Szkoda, że w przyszłym roku nie będziemy mogli brać udziału w tak świetnej zabawie, ponieważ będziemy już w 6 klasie! (udział mogą brać tylko klasy 4 i 5).