Laboratoria - grudzień 2022

GRUDZIEŃ 2022

W grudniu podczas zajęć "Igłą malowane" uczniowie skupili się na tworzeniu dekoracji na kiermasz szkolny, ale zdarzył się im również epizod artystyczny z wykorzystaniem farb plakatowych i nieograniczonej młodzienczej kreatywności.

W grudniu, na lekcjach fizyki, uczniowie wykorzystując "Moduł Woda", potwierdzali zdobytą wiedzę w praktyce.

Również nasze umiejętności obsługi drukarki 3D oraz tworzenia nowych projektów poszły znacznie do góry.

Pierwszaczki polubiły się z klockami konstrukcyjnymi oraz magnetycznymi i doskonaliły tworzenie budowli zgodnie z obrazkową instrukcją.

Otrzymany sprzęt audiowizualny pomaga nam w utrwalaniu ważnych chwil z życia społeczności szkolnej. W grudniu został wykorzystany do nagrania szkolego kolędowania, którego fragmenty można obejrzeć tu albo tu.