Laboratoria - październik 2022

PAŹDZIERNIK 2022

Przy użyciu klocków konstrukcyjnych, na zajęciach z doradztwa zawodowego doskonalimy umiejętność współpracy zespołowej.

Lutowanie, to umiejętność, którą wykorzystują również artyści tworzący rzeżby z metalowych odpadów. Podczas zajęć z plastyki uczniowie poznali obsługę lutownicy.

Moduł woda, to narzędzie opracowane przez Centrum Nauki Kopernik, wykorzystujące metodę badawczą.

Tematyka zajęć: Pobór wody przez roślinę.

Uczestnicy koła „Igłą malowane” wykorzystując zestawy do haftu krzyżykowego rozpoczęli swoją przygodę z nową techniką manualną rozwijając swoje umiejętności.

Drukarka 3D, to narzędzie, dzięki, któremu uczniowie maja wyjątkową szansę poznać nowoczesne technologie.

Przy pomocy sprzętu do nagrywania filmów i robienia zdjęć uczniowie udokumentowali spotkania edukacyjne z Przedstawicielami Straży Miejskiej w Bielsku-Białej.

Film uczniów

Wykorzystanie klocków magnetycznych pomaga rozbudzać wyobraźnię.