Osiągnięcia sportowe

Uczniowie klas IV – VI brali aktywny udział w „Czwartkach lekkoatletycznych” zdobywając wiele medali. Maciej Gawor zdobył 1 złoty medal i 3 srebrne.

Maksymilian Szafran – 2 złote medale, Michał Bula – 10 złotych medali, Andrzej Moll – 1 brązowy medal, Brajan Stryczek – 2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale.

Wyniki Brajana zakwalifikowały go do reprezentacji naszej szkoły na ogólnopolskich zawodach lekkoatletycznych w Łodzi, gdzie poprawił rekord naszej szkoły w biegu na 1000m osiągając wynik 3,06 min i zajął 18 miejsce w Polsce !!!!!!!

BRAWO !!!

W I Rajdzie rowerowym „Kaskomania II” uczniowie z klasy IV : Kinga Luci, Patrycja Willmann, Piotr Pietras, Dawid Czulak, Maciej Gawor zdobyli 9 miejsce na 45 ekip ze SP i Gimnazjów biorących udział.

W zawodach pływackich o Puchar Bielska-Białej dla klas I – IV Zosia Lech z klasy II zdobyła srebrny medal.

Maciek Gawor w biegu na 1000 m

Piotr Pietras był najaktywniejszym uczestnikiem Czwartków lekkoatletycznych z dobrymi wynikami w rzucie pałeczką palantową i w biegu na 1000 m