Biblioteka. Dobre miejsce dla człowieka.

BIBLIOTEKA. DOBRE MIEJSCE DLA CZŁOWIEKA

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów, nauczycieli i rodziców codziennie w godzinach:

od poniedziałku do czwartku od 8-16

w piątek od 8-15

W naszej bibliotece możesz wypożyczyć potrzebne książki: bajki, baśnie, wiersze, powieści: przygodowe, obyczajowe i fantastyczne, lektury z języka polskiego, inne książki popularnonaukowe z różnych dziedzin wiedzy (np. historii, przyrody).

Na parę dni możesz wypożyczyć czasopisma, np. „Świerszczyk”, „Dinozaury”, „Kubuś Puchatek” i inne.

W czytelni masz do dyspozycji encyklopedie, słowniki, leksykony.

*          *          *

W naszej czytelni miło i pożytecznie spędzisz czas. Możesz w ciszy pouczyć się, odrobić lekcje, znaleźć potrzebne materiały; masz do dyspozycji kilka komputerów z dostępem do Internetu, możesz wydrukować.

W bibliotece działa KOMIKS - Koło Miłośników Książki. Zapraszamy do udziału w zajęciach!

*          *          *

Uczniów klasy 6 zapraszamy do wzbogacania księgozbioru naszej biblioteki w ramach akcji "Zostaw po sobie książkę" (książki z dedykacjami).  Pamiętaj o tym, kiedy będziesz kończyć szkołę.

*          *          *

Jeśli u nas nie znajdziesz potrzebnych materiałów, poszukaj w katalogach innych bibliotek. Oto linki: