Akcja "DAR SERCA"

"DAR SERCA" - pomagamy głodującym dzieciom z Czadu.

Nasza szkoła współpracuje z UNICEF i pomaga potrzebującym dzieciom. W tym roku wzięliśmy udział w udział w akcji pomocy głodującym dzieciom w  Czadzie.

Jako szkoła należąca do Klubu Szkół UNICEF podjeliśmy działania na rzecz pomocy głodującym dzieciom z Czadu. Zorganizowaliśmy w grudniu 2012r. zajęcia dotyczące problemów życia dzieci w krajach afrykańskich. W styczniu 2013r.  uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami wykonali piękne serduszka.
23 stycznia 2013 r. podczas uroczystośi z okazji Dnia Babci i Dziadka, można było zaopiekować się wybranym serduszkiem, przekazując "DAR SERCA" na rzecz potrzebujących dzieci z Czadu. Samorząd uczniowski zorganizował również kiermasz SERDUSZKOWY w liceum. Zebrane w ten sposób środki przeznaczyliśmy na pomoc dzieciom z
Czadu.