Odwiedził nas Mikołaj

Jak to bywa 6 grudnia każdego roku wszystkie dzieci odwiedza Mikołaj. Nas odwiedził nietypowy gość z dalekiej Laponii, który prezenty rozdawał ....

Ale zacznijmy od początku. Po wysłuchaniu jubileuszowego  wydania wiadomości TVP 22, w których Mikołaj odwiedzał dzieci w wielu krajach i do nas przybył nietypowy gość z dalekiej Laponii. W naszej szkole to uczniowie pisali listy do Mikołaja w sprawie prezentów dla najmilszych nauczycieli. W tajnym głosowaniu uczniowie klas 2 i 3 wybrali nauczyciela – przyjaciela dzieci. Nasi zwycięzcy:

brązowa korona – Beata Marecka

srebrna korona - Renata Kalemba

złota korona- SABINA ŁĘGOWIK

Uczniowie klas starszych również  wybrali spośród grona nauczycieli takich którzy są:

kochający , pomocni, wyrozumiali, odpowiedzialni, sprawiedliwi i konsekwentni

Tym nauczycielom przyznajemy Ordery Króla Maciusia

brązowa korona –Barbara Wesołowska

srebrna korona - Paweł Pindel

złota korona - PATRYCJA BUK

Wszyscy nagrodzeni otrzymali korony, portrety, własnoręcznie wykonane przez uczniów prezenty oraz obejrzeli program artystyczny.

A potem nastąpił moment, na  który niecierpliwie czekali wszyscy: Mikołaj obdarował prezentami wszystkie dzieci z naszej szkoły!!!

Zabawa była świetna!!!!