Konkurs internetowy "Wzorowy dorosły XXI wieku"

POSZUKIWANA/POSZUKIWANY WZOROWY DOROSŁY XXI WIEKU

Jeśli w znasz dorosłego, który jest: odpowiedzialny, kochający, pomocny, sprawiedliwy, wyrozumiały, kreatywny, troskliwy, prawy, mądry, abstynent  to weź udział w naszym konkursie!!!

List otwarty do uczestników projektu  „POZNAJEMY JANUSZA KORCZAKA”

Do Samorządów Uczniowskich Szkół Podstawowych w Bielsku-Białej

UWAGA! UWAGA!!!   KONKURS SPECJALNY DLA UCZNIÓW

POSZUKIWANA/POSZUKIWANY WZOROWY DOROSŁY XXI WIEKU

Drodzy Uczniowie,

Przedstawiciele Waszej Szkoły wzięli udział w pierwszym etapie projektu POZNAJEMY JANUSZA KORCZAKA. Na zajęciach w Książnicy Beskidzkiej wytypowali cechy, które powinien posiadać DOROSŁY XXI wieku. Wasi rówieśnicy uznali, że dorosły powinien być: odpowiedzialny, kochający, pomocny, sprawiedliwy, wyrozumiały, kreatywny, troskliwy, prawy, mądry, abstynent. Jeżeli w Waszym środowisku jest osoba dorosła, która jest dla Was wzorem (może to być Wasz ulubiony wychowawca, bibliotekarz, nauczyciel, trener, opiekun), zgłoście jej kandydaturę do nagrody – Order Króla Maciusia, przyznawanej przez dzieci z okazji Roku Korczakowskiego.

W tym celu należy wypełnić formularz, który otrzymacie od przewodniczącego klasy. Przewodniczący klasy przekaże Wasze propozycje na ręce przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Spośród zgłoszonych kandydatów Samorząd Uczniowski wytypuje jednego kandydata do nagrody.

Wybrany przez Wasz Samorząd kandydat weźmie udział w konkursie internetowym, i wtedy będą mu potrzebne Wasze głosy, Wasze poparcie.

Wśród uczestników biorących udział w konkursie internetowym i oddających głos, rozlosujemy nagrody rzeczowe.

Pozdrawiam       Koordynator projektu Jolanta Rakowska

Wszelkie informacje otrzymasz w bibliotece szkolnej!