W miniony poniedziałek 22 czerwca w naszej szkole odbył się wyczekiwany Dzień Sportu. Pomimo kapryśnej pogody, humor dopisywał wszystkim uczestnikom, a zaplanowany program udało się zrealizować w stu procentach! Uczniowie klas 1–6 wzięli udział w emocjonującym turnieju stacyjnym, gdzie zdobywali punkty w różnorodnych konkurencjach jak np. rzuty piłką, skoki przez płotki czy uwielbiane skoki w workach
W godzinach późniejszych sportowe emocje przeniosły się na boiska i sale. Uczniowie klas 1–3 rozegrali zacięty mecz zbijaka w drużynach mieszanych, natomiast starszaki zmierzyli się w turnieju piłki nożnej. Dla uczniów klas starszych przygotowano również inne, niezwykle ciekawe aktywności – chętni mogli wziąć udział w zajęciach tanecznych, warsztatach sztuk walki lub meczu siatkówki.
Dopełnieniem tego sportowego święta było uroczyste rozdanie nagród, które odbyło się dzisiaj. Radość dzieci z wywalczonych miejsc i nagród była ogromna. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że za rok uda nam się powtórzyć to wydarzenie, pamiętając, że najważniejsza jest codzienna motywacja do ruchu oraz niezastąpione zasady fair play!