Pasowanie na ucznia

13 października 2021r. w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość – ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych.

Podczas uroczystości pierwszoklasiści wzorowo zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, a rodzice i zebrani goście nagrodzili dzielnych pierwszaków gromkimi brawami. Po występach uczniów nastąpił najważniejszy moment - ceremonia złożenia przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar Szkoły oraz Pasowanie na Uczniów, którego dokonała pani Dyrektor Ewa Warzęcha. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów Szkoły Podstawowej nr 22.

Po zakończeniu oficjalnej części, pierwszaczki, dumnie krocząc w otrzymanych biretach, powędrowali prosto do swojej sali gdzie otrzymali zasłużony słodki poczęstunek i małe upominki. 

                                                                           opiekunowie grupy: mgr R.Kalemba, mgr K.Żaczek