Życzenia Wielkanocne

Wizyta Prezydenta Miasta

W ostatni wtorek naszą szkołę spotkał ogromny zaszczyt - mieliśmy przyjemność gościć Prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskego oraz Wiceprezydenta Adama Ruśniaka.

Wszystko za sprawą uczniów klasy 3, którzy napisali listy do włodarzy naszego miasta chcąc pochwalić się zdjęciami wykonanymi w ramach konkursu „Magia uliczek”, który miał uczcić 70-lecie połączenia miast Bielska i Białej .

Pan Prezydent, nie tylko pogratulował uczestnikom umiejętności uchwycenia „dobrych kadrów” i zdolności artystycznych, ale również obdarował wszystkich drobnymi upominkami, opowiedział kilka anegdot i wspomnień z jego szkolnych czasów (również tych związanych z naszym LO). Na zakończenie pozwolił sobie na krótką pogawędkę z uczniami, w trakcie której odpowiedział na wszystkie pytania, pośród których nie brakowało tych z serii zaskakujących ;)

Na koniec zaprosił nas do siebie z rewizytą, w związku z czym mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli odwiedzić miejski ratusz i siedzibę Pana Prezydenta.

Zważywszy na fakt, że Pan Jarosław Klimaszewski jest także absolwentem liceum należącego do ZSO im. Żeromskiego wizyta miała również charakter sentymentalny, a krótką relację z jej przebiegu można przeczytać na FB Pana Prezydenta.

ZMIANA ADRESÓW POCZTOWYCH

Uprzejmie informujemy, ze wszystkie szkolne adresy e-mail w domenie @mzo.bielsko.pl zostały przeniesione do domeny @cuw.bielsko-biala.pl

"Magia uliczek"

Klasa 3A szkoły podstawowej pod kierunkiem Klaudii Zawady i Renaty Kalemby wzięła udział w konkursie fotograficznym pod hasłem "Magia uliczek" w ramach realizowanego projektu "Z kulturą mi do twarzy". Uczniowie wykonali zdjęcia najpiękniejszych ulic naszego miasta Bielska- Białej. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji ich twórczości. W tym celu należy kliknąć w obrazek poniżej:

Dla wszystkich Babć i Dziadków

Dla wszystkich Babć i Dziadków życzenia przygotowała klasa 3 wraz z wychowawczynią, Panią Renatą Kalembą oraz Panią Klaudią Zawadą.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Aby obejrzeć film, prosimy kliknąć na obrazek poniżej: