WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW 2020

WIELKI sukces naszych uczniów, uczestników Ogólnopolskiego Konkursu WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW 2020 - projektu mającego na celu tworzenie społeczności aktywnych czytelników i wzajemnego motywowania się do czytania. Tytuł Mistrza Powiatu zdobyły: Colleen Hampel z klasy 5B i Aleksandra Caputa z klasy 7, tytuł I Wicemistrza Powiatu zdobyła Magdalena Targosz z klasy 5A oraz Sofia Czyżycka z klasy 1.

W projekcie wzięło udział 12 uczniów z klas  1 - 4 i 20 uczniów z klas 5 - 8. W pierwszym etapie czytelnicy przeczytali  10  wybranych z listy książek i rozwiązali 10 trudnych testów. Najlepsze wyniki osiągnęli: Cassey Hampel, Dominik Grabczak, Sofia Czyżycka, Adrianna Kowalska, Nikodem Gruszczyński, Natalia Zontek, Zosia Wiewióra ( z klas 1 4) oraz Colleen Hampel, Magdalena Targosz, Aleksandra Caputa, Franek Wesołowski, Oskar Głowniak, Weronika Dziki,Wiktoria Bula, Filip Koba (z klas 5 - 8).  Do etapu powiatowego zakwalifikowali się: Sofia Czyżycka, Dominik Grabczak, Nikodem Gruszczyński,Colleen Hampel, Magdalena Targosz, Aleksandra Caputa.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, DZIĘKUJEMY Z UDZIAŁ, WYTRWAŁOŚĆ I WSPANIAŁE EFEKTY WASZEJ PRACY

Z radością czekamy na dalsze wspólne działania

Pozdrawiamy Monika Lewandowska i Barbara Wesołowska