Aktualności i wydarzenia

To już nasze ostatnie zadanie w ramach kampanii „Szanuj energię, chroń klimat”, jakie mieliśmy wykonać, by przybić piątkę detektywowi Kropelce. Klasy 1-3 zrobiły komiksy poświęcone przygodom kropelki wody.  Zadanie zostało zrealizowane metodą projektu i szczególnie dla Pierwszaków było dużym wyzwaniem. Wszystkie klasy wywiązały się z tego znakomicie. Pojawiło się wiele pięknych, kolorowych prac przedstawiających różne historyjki i przygody kropli wody.

Udział w projekcie był dla wszystkich uczestników świetną zabawą. Poprzez wykonywanie kolejnych zadań, dzieci poznały wiele ciekawostek związanych z wodą i jej wielką rolą w przyrodzie. Najważniejszym efektem udziału w projekcie jest skierowanie uwagi dzieci na fakt, że wodę należy oszczędzać i racjonalnie z niej korzystać. 

koordynator: mgr Renata Kalemba