Aktualności i wydarzenia

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Bielsko-Biała na rok szkolny 2020/2021

 

Szanowni Państwo

Zgodnie z regulaminem naboru, rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 2020-04-23. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce. Sekretariat szkoły jest czynny codziennie w godzinach od 9.00 do 12.00. Oświadczenia woli można składać także elektronicznie na adres mailowy SP22: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych jest wywieszona na drzwiach  szkoły. Można ją także pobrać tutaj: kliknij

Uprzejmie przypominamy o konieczności stosowania się do reguł bezpieczeństwa związanych z wizytami w miejscach publicznych podczas epidemii koronawirusa.