Aktualności i wydarzenia

Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli ten tydzień wyjątkowo urokliwie. Klasy trzecia i piąta pod opieką swoich oddanych wychowawców wyjechały do Lipowej na klasowe ognisko. W programie spotkania zorganizowano także niezwykle przydatne zajęcia z pierwszej pomocy, które poprowadził ratownik medyczny pan Krzysztof Górkiewicz.

Zabawa była nie tylko interesująca, ale również praktyczna. Niektórzy nauczyli się opatrywać rany, inni zawiadamiać o wypadku. Wszyscy zaś upiekli kiełbaski, a następnie  powędrowali intrygującą ścieżką przyrodniczą Doliny Zimnika. Dopisała pogoda i humory. Do Bielska uczniowie wrócili umorusani, ale nade wszystko radośni i wypoczęci.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

1 września 2020 zapraszamy uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. Uczniów wszystkich klas Szkoły Podstawowej nr 22 zapraszamy tego dnia do swoich sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

Na godzinę 9.30 klasy 1-3. Wychowawcy będą czekać na swoich podopiecznych przy wejściu głównym.

Na godzinę 10.30 klasy 4-6.

Na godzinę 11.30 klasy 7-8.

Do zobaczenia!

UWAGA!

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN zajęcia w szkole odbywają się zdalnie. Ważne sprawy można komunikować drogą mailową poprzez skrzynkę: zeromski(małpa)mzo.bielsko.pl. Kontakt z nauczycielami możliwy jest poprzez e-dziennik.

Od 23 marca sekretariat jest dostępny w ograniczony sposób, w tym dla składających wnioski o przyjęcie do klasy 1 Szkoły Podstawowej nr 22. Sekretariat jest czynny w godzinach 9-12 w pokoju 16, w budynku III LO, wejście od ulicy Bohaterów Warszawy. Wnioski można także złożyć drogą mailową na adres: zeromski(małpa)mzo.bielsko.pl.

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Bielsko-Biała na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo

Zgodnie z regulaminem naboru, rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 2020-04-23. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce. Sekretariat szkoły jest czynny codziennie w godzinach od 9.00 do 12.00. Oświadczenia woli można składać także elektronicznie na adres mailowy SP22: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych jest wywieszona na drzwiach  szkoły. Można ją także pobrać tutaj: kliknij

Uprzejmie przypominamy o konieczności stosowania się do reguł bezpieczeństwa związanych z wizytami w miejscach publicznych podczas epidemii koronawirusa.

Przesyłajcie zdjęcia - TWÓJ POMYSŁ NA NUDĘ a my stworzymy galerię na stronie www. naszej szkoły oraz stworzonym specjalnie dla Was profilu Instagram: www.instagram.com/twoj_pomysl_na_nude