Aktualności i wydarzenia

21 maja odbyło się uroczyste rozdanie nagród X Rejonowego konkursu -plastyczno fotograficznego ''Moja pasja” organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku – Białej.

Konkurs miał na celu popularyzowanie twórczej postawy oraz aktywnego spędzania wolnego czasu przez młodzież, kształtowanie umiejętności plastycznych oraz przygotowanie świadomego odbiorcy reklamy w ramach edukacji medialnej. 

Wśród laureatów znalazło się spore grono naszych uczniów, którzy z dumą odebrali dyplomy.

Poza samym rozdaniem nagród, uczniowie mogli wziąć udział w warsztatach artystycznych i zaprojektować własne torby, co sprawiło im wiele radości.

Nasi laureaci

Kategoria fotografia:

I Miejsce - Sonia Prochownik

II Miejsce - Dominik Stwora

III Miejsce - Bartek Stasik 

WYRÓŻNIENIA:

Nikola Tkaczyk

Ola Dyczek

Zuzanna Foszcz

Ola Piela

Krzysztof Dyczek

Franciszek Wesołowski

Szymon Zieliński

Kategoria malarstwo:

WYRÓŻNIENIE- Zosia Hajost

 

Opiekun - mgr K. Żaczek